kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
25 Ekim 2021 - Pazartesi 15:32
 
İYİ Partili sokaktaki ilgiden memnun
İyi Parti üye kaydı çalışmalarını yurt genelinde olduğu gibi İskenderun’da da sokağa stant kurarak sürdürürken, İlçe teşkilatı vatandaşın partiye olan ilgisinden memnun.
Siyaset Haberi
İYİ Partili sokaktaki ilgiden memnun

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener önderliğinde her geçen gün partilerine olan ilginin çığ gibi büyüdüğünü ifade eden İskenderun İlçe Başkanı Mustafa Barın üye kayıtları için harekete geçtiklerini söyledi.

 

Ülke meseleleri başta olmak üzere partilerinin programlarını kentin belirli noktalarına kurdukları standı ziyaret eden vatandaşlara aktardıklarını belirten İYİ Parti İskenderun İlçe Başkanı Mustafa Barın  “Havuzlu çarşı, Yelkenli Sokak banka önü ve Yazar Eczanesi civarında üç noktada stantlarımızı kurduk. Partililerimizle birlikte ‘Geleceğin Türkiye’sinde Sende Yerini Al ‘diyerek vatandaşlarımızı partimizin üyesi olmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

 

İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Barın ve ekibi partisi için üye kayıtlarını kurdukları stantlarla hafta boyu sürdüreceklerinin altını çizerek “Gösterilen ilgiden çok memnunuz. Cumartesi gününe kadar 11,00 ile 16,00 saatleri arasında kayıtlarımız devam edecek” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Partili, sokaktaki, ilgiden, memnun,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı