Haber Detayı
23 Şubat 2020 - Pazar 20:33
 
İYİ Parti İskenderun’da kadrolarını tanıttı…
Mustafa Barın başkanlığında yönetimi onaylanan İYİ Parti İskenderun İlçe Teşkilatı, düzenlediği toplantı ile partiye gönül vermiş çeşitli kademelerde görev alan partililerini kamuoyuna tanıttı.
Siyaset Haberi
İYİ Parti İskenderun’da kadrolarını tanıttı…

Bayırlı Yörük Çadırı’nda gazetecilerle bir araya gelinen programa, İYİ Parti İskenderun İlçe Teşkilatı üyelerine, ayrıca partinin çeşitli kademelerinde görev alan yöneticiler de eşlik etti.  

 İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Barın, ülkenin zor bir dönemden geçtiğine işaret ederek “Bu günlerde her birimiz sahip olduğumuz milli bilinçle omuzlarımıza yüklenen tarihi sorumluluğun farkındayız” dedi.

‘SİYASİ ANLAYIŞIMIZIN MERKEZİNDE MİLLET VAR’

İlçeye ve Türk siyasetine büyük katkıları sağlayacağına, verimli çalışmalar yapabileceğine inandığı bir yönetim kadrosuyla göreve başladıklarını kaydeden İyi Parti İskenderun İlçe Başkanı Mustafa Barın, “Bizim siyasi anlayışımızın merkezinde Millet vardır. Yapılan her işte toplumun paydasını gözeteceğiz. Toplumun yararına olan tüm faaliyetleri destekleyeceğiz. Toplum yararına aykırı olan her türkü uygulamayı da eleştirip gerekli uyarılamızı yapacağız. İskenderun ve Hatay’ı hak ettiği yere getirmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Millet odaklı siyasetin nasıl yapıldığını tüm rakiplerimize göstereceğiz. Herkesin kendi gölgesinden korktuğu böyle bir dönemde milletin ve memleketin derdini dert edinip bizimle yola düşen değerli yönetim kurulu üyelerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İYİ Parti İskenderun İlçe Teşkilat üyeleri, tek tek kendilerini tanıttı, yaptıkları kısa açıklamalarla duygu ve düşüncelerini kamuoyuyla paylaştılar.

Mustafa Barın başkanlığındaki İYİ Parti İskenderun İlçe Teşkilatı şu isimlerden oluştu: Adem Kaya, Ahmet Vanoğlu, Aytuğ Okurlar, Bekir Dönmez, Celal Akbulut, Cem Mustafa Çirkin, Çağatay Karamanoğlu, Deniz Kaya, Derya Karagözoğlu, Döne Gül Ayben Berkil, Duran Barbin, Durdu Anıl, Erdal Karakoyun, Erdinç Kenanoğlu, Eyyüp Kaya, Gülümser Ceylan, Hacı Arslan, Hacı Mehmet Gürsel, Kemal Ağca, Kenan Özdemirel, Coşkun Çelenk, Mehmet Bilgin, Molla Ahmet Sivri, Mustafa Bağrıyanık, Semiray Üs, Şükran Demirer, Şükrü Akkoyun, Teslima Helvacı Hayırsöz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Parti, İskenderun’da, kadrolarını, tanıttı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı