Haber Detayı
23 Temmuz 2019 - Salı 18:47
 
İYİ Parti İl Teşkilatında Devir-Teslim töreni…
Hatay’da eski milletvekili Adnan Şefik Çirkin İl Başkanlığında yeniden yapılanmaya giden İYİ Parti’nin İlçe Teşkilat başkanlarının da katılımıyla İl teşkilatında devir teslim töreni gerçekleştirilecek.
Siyaset Haberi
 İYİ Parti İl Teşkilatında Devir-Teslim töreni…

İYİ Parti İlçe Başkanları Belen Teşkilatında başkanlar bir araya gelerek birlik beraberlik ve il başkanına destek kararı aldığı bildirildi. İl başkanlığı devir teslim töreni 24.07.2019 çarşamba günü saat 16.00 da il binasında yapılacak.

MİLLETİN HİZMETKÂRIYIZ

İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, ‘Yeni bir dönem başlıyor’ başlığı ile sosyal medyadaki sayfasında bir teşekkür mesajı yayınladı.
İl Başkanı Şefik Çirkin, “Kurucusu olduğum, GİK üyeliğini yaptığım, halen de MDK üyesi olduğum İYİ Parti’ye Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in talimatı ile Hatay İl Başkanı oldum. İlçe Başkanlarımızın kararı ile Çarşamba günü saat 16.00’da göreve başlayacağım. Dostlarımla orada kucaklaşacağım” dedi.

İYİ Parti Hatay İl Başkanı olarak atanan eski Milletvekili Şefik Çirkin, bu konuda ki gayretlerinden dolayı Koray Aydın ve Mesut Özarslan ayrıca teşekkür ederek “Gerek şahsımı arayarak gerek sosyal medyada iyi dileklerini ileten partili partisiz herkese teşekkür ediyorum. Gösterilen ilgi beni çok duygulandırdı. Benden evvel hizmet eden başta İl Başkanımız Ali Seçer Bey ve tüm yöneticilere sonsuz teşekkürler ediyorum. Devlet hürmetkarı, millet hizmetkarıyız! Amacımız Hatay’ı parti ayrımı, dil, din, mezhep farkı gözetmeksizin kucaklamaktır” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İYİ, Parti, İl, Teşkilatında, Devir-Teslim, töreni…,
Yorumlar
Haber Yazılımı