Haber Detayı
15 Temmuz 2020 - Çarşamba 16:57
 
İYİ Parti İl Başkanlığında ilk aday Uçar!
İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, yakın bir zamanda yapılacak İl Kongresinde Avukat Bedi Uçar’ın başkanı adaylığını açıkladığını duyurarak Kendisini aradım kutladığını paylaştı.
Siyaset Haberi
İYİ Parti İl Başkanlığında ilk aday Uçar!

İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında “Ayrıca İlçe Başkanlarımızdan ilçeleri ziyaret etmek isterse gereken kolaylığı göstermelerini rica ettim. İYİ Parti’nin ilçe başkanları çok nezaketli insanlardır, gereğini yapacaklardır” dedi.

 

BİZ İYİ BİR AİLEYİZ

Şahsının adaylığı içinde henüz alınmış bir kararın da olmadığının altını çizen İl Başkanı Şefik Çirkin şunları kaydetti: “Biz teşkilatız ve öncelikli işlerimiz ve sorumluluklarımız vardır. Şu andaki işimiz de Arsuz ve Yayladağı kongrelerimizdir. Bir karar alacaksam da teşkilatlarımla istişare ederek alacağım. Kararımız inşallah hayırlı bir karar olur. Kamuoyuna en kalbi saygı ve sevgilerimi arz ederim. Biz iyi bir aileyiz”

 

“PAPA ÜZÜLÜYORSA,

BİZ SEVİNECEĞİZ!”

İYİ Partili Şefik Çirkin bu arada Ayasofya ile ilgili gelişmeleri de değerlendirerek “…Tekrar cami olmasına Papa üzülüyorsa, biz sevineceğiz elbet. Sayın Erdoğan’a da gönülden teşekkür edeceğiz, bu kendilerinin hakkıdır da, ancak Ayasofya Atatürk’e hakaretin sembolü haline gelirse buna müsaade etmeyiz. Aynı tonda sahip çıkarız. Bağımsızlığın sembolü Ayasofya değil cumhuriyettir, kurucusu da Atatürk’tür. Kanla kurulmuş devletimize de sahip çıkarız kurucularına da, çünkü biz nankör değiliz...” şeklinde yorup paylaştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Parti, İl, Başkanlığında, ilk, aday, Uçar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı