ugur okullari - destop
Haber Detayı
09 Ağustos 2020 - Pazar 19:25
 
İYİ Parti İl Başkanı Şefik Çirkin güven tazeledi…
İYİ Parti Hatay İl başkanlığında güven tazeleyen Şefik Çirkin ilk hedefleri üye sayısını katladıklarını, sonrasında seçimde ağlayan gözyaşlarını güldürmek ve belediye seçimlerini kazanmak olduğunu açıkladı.
Siyaset Haberi
İYİ Parti İl Başkanı Şefik Çirkin güven tazeledi…

Hatay’da ilçe kongrelerini tamamlayan İYİ Parti İl teşkilatı 2. Olağan Genel kurulunu Antakya HATMEK Konferans salonunda gerçekleşti. Tek aday olarak seçime giren mevcut il başkanı Adnan Şefik Çirkin, yeniden il başkanı oldu.

PAZARLIK YOK!

Yeniden İl Başkanı seçilen Adnan Şefik Çirkin hiç bir zaman kongreye gelen teşkilatlarına dokunmadığının altını çizerek “Hiç bir teşkilat mensubu ile pazarlık yapmadım, kimseye bizi destekleyecek misiniz diye sormadık. İlçe başkanlarımız ve il yönetimimizle yaptığımız toplantıda sandıkta yapılan gizli oylama ile adaylığımıza karar verildi hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

HER İLÇEDE NEDEN KAZANMAYALIM

Bu süreci ter temiz yürütmeye çalıştıklarını ifade eden İYİ Parti Hatay İl Başkanı A. Şefik Çirkin, “Evet bazı değişiklikler yapıldı ama kasıt yok. Hedefimiz üye sayımızı katlamaktı katladık. Şimdi ilk hedefimiz ilk seçimde ağlayan gözyaşlarını güldürmek. Allah’ın izni ile bunu başaracağız. İkinci hedefimiz belediye seçimlerini kazanmak. Her ilçede niçin kazanamayalım” diye konuştu.

HATAY'DA ÖNCE ‘DEVLET’ DİYECEĞİZ!

Hatay Büyükşehir Belediyesi ile sorunlarının olabileceğini ancak bunların çözülmez sorunlar olmadığını vurgulayan İYİ Parti İl Başkanı Çirkin “Biz partimizin hakkı hukuku için mücadele ettik. Amacımız kendisiyle beraber Hatay'a hizmet etmek. Bakın bu salonda belediye başkanının resmi var onlara ait binadır resminin olması doğaldır. Arkdaşlarımız kaldıralım dedi müsaade etmedik. Bugün biz mehteran takımını da kendisi gönderdiğini öğrendik. Ama alacağımızı isteriz. Eski bir dost olarak müşterek noktada buluşacağız. Hatay'da önce devlet diyeceğiz. Huzurumuzu bozacakların karşısına direk gibi duracağız. Biraz evvel meydana gelen olaylardan dolayı hiç bir kusurumuz olmamasına rağmen affınıza sığınıyoruz. Demokratik olalım dedik. Fakat bu patinin huzurunu kim bozuyorsa onlarında rütbesi ne olursa olsun onlarında gereğini yapmaya huzurlarınızda söz veriyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Parti, İl, Başkanı, Şefik, Çirkin, güven, tazeledi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı