ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
27 Kasım 2020 - Cuma 13:33
 
İYİ Parti Hatay’da siyasi faaliyetlerini 15 gün durdurdu
İYİ Parti Hatay İl Başkanı A. Şefik Çirkin, pandemi sürecinde salgına karşı önlem olarak, 15 gün süreyle, İl Başkanlığı ile 15 ilçe başkanlığı tarafından tüm siyasi faaliyetlerin durdurulduğunu bildirdi.
Siyaset Haberi
İYİ Parti Hatay’da siyasi faaliyetlerini 15 gün durdurdu

İlçe ve yöneticilerine bir yazı gönderen İYİ Parti İl Başkanı A.Şefik Çirkin, “Bilindiği gibi covid-19 salgınında Bakanlığın açıklamasına göre, ilimiz Hatay en çok artış olan iller içerisinde başta gelmektedir. Bu bakımdan, devlet-vatandaş-siyasi partiler ve STK’lar işbirliği yapmalı ve katkı sunmalıdır. Bu yüzden biz de, İYİ Parti teşkilatları olarak, üzerimize düşeni kesinlikle yapacağız” dedi.

 

Alınan önlemlerle ilgili İYİ Parti Hatay İl Başkanı A. Şefik Çirkin şunları kaydetti: “15 gün süreyle, tüm siyasi faaliyetler askıya alınacak. Çok zaruri bir yönetim toplantısı olacaksa, İl Başkanlığı’na danışmadan yapılmayacaktır. Tüm taziye ve hasta ziyaretleri, iyi gün katılımları askıya alınacak, genelge gerekçe gösterilerek iletişim imkanları ile telafi edilecektir. Vatandaşlarımızla bağın kopmaması adına, teşkilatlar, sınırlı sayıda yetkili ile açık tutulabilecektir. İlçe binalarımızda pandemi kurallarına harfiyen uyulacak ve uymayanlara karşı gerekli tedbirler alınacaktır. Bu genelgenin, başta Yönetim Kurulu üyelerimiz olmak üzere, tüm üyelerimiz tarafından sosyal medyada paylaşımı sağlanacaktır. Tüm ilçelerimizde, Kaymakamlarımız ile temas edilecek, devletimizin hangi konuda yardım talebi olursa tereddütsüz yerine getirilecektir. Değerli arkadaşlarım… Vaziyet, bilinenden kötü daha da kötü olmaması için, biz İYİ’lere düşen görevi en iyi şekilde yapacağınıza inanıyoruz. Şimdiden hepinize teşekkür eder, en kalbi saygı ve sevgilerimi iletirim…”

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Parti, Hatay’da, siyasi, faaliyetlerini, 15, gün, durdurdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı