Haber Detayı
30 Nisan 2020 - Perşembe 17:48
 
"İYİ’ler imkanları ölçüsünde muhtaca yardım ulaştırdı"
İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin il ve ilçe yöneticilerinin cebinden muhtaç vatandaşlara kendi imkânları ölçüsünde yardımda bulunduklarını duyurdu.
Siyaset Haberi

İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kısıtlı imkânlarla, kısıtlı sayıda vatandaşa ulaştıklarını ifade ederek “Ama bazı kıyaslamalar da yapınca kendimizle gurur da duyduk az da değilmiş yaptığımız iş. Başkanlarımız, yöneticilerimizle gurur duydum. Kimi partilerin belediyesi, kiminin de iktidar gücü vardı ama bizimki yok diye boş oturmayı teşkilatlarımız içine sindiremedi ve ‘bismillah’ dedik. Bizde ise İl ve İlçe yöneticilerimiz Başkanlarımız tamamen ceplerinden harcayarak kendi rızıklarını bölüştüler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü gerçekten mucizeler yarattılar” dedi.

Bir kısım değerli hayırseverin de destek verdiğini belirten İYİ Parti İl Başkanı Şefik Çirkin “Yardım ettiğimiz kişileri sosyal medyada paylaşmadık, basına da vermedik. Ancak tekrar ifade ediyorum başta Büyükşehir olmak üzere hiç bir kurumdan yardım almadık, istemedik, bize teklif eden de olmadı. Zaten yardımlar tamamen İYİ’lerin kendi gayreti ile olmuştur, hepsinden tekrar Allah razı olsun. İnanın çok büyük hayır. İnsanlarımız çok mağdur. Gözlerindeki sevgiyi, minneti görmek dünya malına değer. Istırabı görüp yardımcı olamamak da dayanılır gibi değil, imkan buldukça devam edeceğiz. Arkadaşlarımız yöneticilerimiz çok gayretli” diye konuştu.

 

 Bu günlerin birlik içerisinde, dayanışmayla atlatılacağını sözlerine ekleyen Şefik Çirkin şunları kaydetti “İnşallah hepinize ve tüm İYİ’lere en derin saygı ve sevgilerimi sunarım. Evlerinize ailelerinize selam ve hürmetler, Allah’a emanet olunuz”

Kaynak: Editör:
Etiketler: "İYİ’ler, imkanları, ölçüsünde, muhtaca, yardım, ulaştırdı",
Yorumlar
Haber Yazılımı