SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
10 Ocak 2021 - Pazar 18:16
 
İTSO Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Protokolü...
Halkbank Gaziantep Bölge Koordinatörü Aziz Arslan ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz arasında Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Protokolü imzalandı.
Ekonomi Haberi
 İTSO Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Protokolü...

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Halkbank arasında imzalanan ‘Paraf Kart Tedarik Finansman Projesi’ kapsamında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası da "Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Protokolüne dahil oldu. Protokolü Halkbank Gaziantep Bölge Koordinatörü Aziz Arslan ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz imzalandı.

Protokol imzası esnasında, İTSO Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, Halkbank İskenderun Şube müdürü Veysel Ülker, Halkbank İskenderun Ticaret Şube müdürü Hüseyin Kahveci, Gaziantep Bölge Koordinatörlüğü Pazarlama Bölüm müdürü Ali Sarı ve Halkbank İskenderun Şubesi Portföy yöneticisi Yeliz Bölükbaş de yer aldılar.

 

Bu protokol ile tedarik zincirinin güvenli işlemesi, alıcı ve satıcı tahsilatı ile İTSO üyelerinin finansman sıkıntısı çekmeden ticaret yapmaları hedefleniyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İTSO, Paraf, Kredi, Kartı, Tedarik, Zinciri, Protokolü...,
Yorumlar
Haber Yazılımı