tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
12 Temmuz 2021 - Pazartesi 13:28
 
İTSO Kırgızistan’da protokol imzaladı…
Kırgızistan’a Hatay heyetiyle giden İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, yaptığı temaslarda Taşkent Ticaret ve Sanayi Odası ile karşılıklı işbirliği protokolü imzaladı.
Ekonomi Haberi
 İTSO Kırgızistan’da protokol imzaladı…

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti, (Kırgızistan Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri ile Görüşerek iki ülke arasındaki ticari ve kültürel ilişkilerde bulundular. Kırgızistan Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde Hataylı ve Kırgız iş insanları B2B toplantısı gerçekleştirdi. Hatay’ın ulusal ve uluslar arası ticaret hacmi ile ilgili HBB Başkanı Lütfü Başkan ve İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Hatay’ın tarihi, ekonomik, sosyal ve kültürel yapısı ile ilgili bilgiler verdiler.

 

Ayrıca İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile Taşkent Ticaret ve Sanayi Odası Arasında Karşılıklı Yatırım ve İşbirliği Protokolü İmzalandı.

İTSO Heyeti Kırgızistan ve Özbekistan Ziyaretlerinde ülkeler arasında ticari ve kültürel işbirliği kurulması için adeta gönül köprüsü oluşturdu.

 

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Özbekistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Jasimov Islom Kazimovich ile karşılıklı yatırım ve ticaret olanaklarını görüşülen ziyarette. Taşkent Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Ticaret Sanayi Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı.

 

HBB Başkanı Lütfü Savaş, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran imza protokolünde hazır bulundular.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İTSO, Kırgızistan’da, protokol, imzaladı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı