ugur okullari - destop


Haber Detayı
24 Nisan 2020 - Cuma 16:24
 
İTSO’dan Video Konferansla Meclis Toplantısı
Coronavirüs Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında alınan pandemi tedbirleri nedeniyle İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası video konferans yöntemiyle Meclis toplantısı gerçekleştirdi.
Ekonomi Haberi
İTSO’dan Video Konferansla Meclis Toplantısı

Yeterli çoğunluğun sağlandığı Olağan Meclis toplantısı İTSO Meclis Başkanı Okan Belli Başkanlığında yapıldı. İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri ve İTSO Genel sekreter yardımcısı Özkan Yalçın’ın hazır bulunduğu Meclis toplantısına, Meclis üyeleri coronavirüs tedbirleri kapsamında GSM konferans sistemiyle canlı bağlandı.

     İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, tedbirler dikkate alınarak olağan Meclis toplantısını birlikte gerçekleştirdiklerini belirterek “Bu sürecin bir an önce sona ermesi, ülkemizin ekonomik, sosyal yönden normale dönmesini istiyoruz” dedi.

    İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis toplantısına Telekonferans yöntemiyle bağlanan Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Tuncay Paşaoğlu, İTSO Meclis üyeleri Levent Kılıççıoğlu Levent Çam ve Sezer Kara gündemdeki konular ile ilgili söz aldılar. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası olağan Meclis toplantısında gündemdeki konular görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İTSO’dan, Video, Konferansla, Meclis, Toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı