Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 15:51
 
İTSO'dan Teknokent Kolejine ziyaret...
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri Özel İskenderun Teknokent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ettiler.
Eğitim Haberi
İTSO'dan Teknokent Kolejine ziyaret...

Teknokent Koleji kurucu temsilcisi Rahşan Barın ve idarecileri ile bir araya gelen İTSO yönetimi, okuldaki eğitim öğretim hakkında yetkililerden bilgiler aldılar.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Özel İskenderun Teknokent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kurucu temsilcisi Rahşan Barın, okullarında Endüstriyel, otomasyon teknolojileri, tasarım teknolojileri gibi Endüstri 4.0 temelli ve inovasyon eğitim verdiklerini anlattı.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “üye ziyaretleri kapsamında şehrimizde faaliyet gösteren eğitim kurumlarımızı da ziyaret ederek, sorunlarını dinliyor çözüm yolları arıyoruz. İskenderun sanayi şehri olması nedeniyle böyle bir Teknik Lisesinin kurulmasının da önemli olduğunu düşünüyoruz ve sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.

Özel İskenderun Teknokent  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İTSO'dan, Teknokent, Kolejine, ziyaret...,
Yorumlar
Haber Yazılımı