Kurban Bayramı 2021
kehribar - logo yanı
Haber Detayı
18 Temmuz 2021 - Pazar 17:44
 
İSTE’nin genel memnuniyet başarışı…
ÜNİAR (Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı) tarafından yapılan ve açıklanan 2021 Yılı raporunda İSTE İskenderun Teknik Üniversitesi Türkiye’deki devlet üniversiteleri arasında 13. Sırada yer aldı.
Eğitim Haberi
İSTE’nin genel memnuniyet başarışı…

Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı tarafından 42 bin 353 üniversite öğrencisinin görüşü alınarak gerçekleştirilen TÜMA (Türkiye Üniversite Memnuniyet Araştırması) 2021 yılı raporu açıklandı.

İskenderun Teknik Üniversitesi, TÜMA çalışmasında tüm kategorilerde üst sıralarda yer alarak, çalışmada ele alınan Türkiye’deki 198 üniversite arasında “genel memnuniyet” sıralamasında 28.nci sırada, Türkiye’deki 125 devlet üniversitesi arasında da 13.inci sırada yer alarak öğrenci memnuniyeti alanındaki iddiasını ispatladı.

İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci bu başarı ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bu başarı ve gurur İskenderun dinamiklerinin, İSTE Yönetiminin ve personelinindir. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Birlikte nice başarılara imza atmak dileklerimle... Sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSTE’nin, genel, memnuniyet, başarışı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı