ugur okullari - destop
Haber Detayı
24 Temmuz 2020 - Cuma 18:32
 
İSTE’de Proje ve İşbirliği Fırsatları Toplantısı…
Hatay’ın İskenderun Teknik Üniversitesi’nde Vali yardımcısı Yusuf İzci’nin de katıldığı DOĞAKA (Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı) destekli proje ve işbirliği fırsatları toplantısı gerçekleştirildi.
Eğitim Haberi
   İSTE’de Proje ve İşbirliği Fırsatları Toplantısı…

Hatay Vali Yardımcısı Yusuf İzci, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Ticaret Odası (İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun Organize Sanayi Bölgesi (İOSB) Başkanı Ayhan Tosyalı, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) Genel Sekreteri Onur Yıldız’dan oluşan bir heyet İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli’yi makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında yapılan toplantıda; DOĞAKA destekleri ile gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi hedeflenen projeler ve yapılabilecek muhtemel işbirlikleri konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli ve konukları, toplantı sonrasında; İSTE Merkez Kampüsü içerisinde yer alan Gastronomi ve Fuar Merkezi, Mimarlık Fakültesi, Kütüphane (Bilgi Keşif Merkezi) ve gölet ile üniversite-sanayi-kamu işbirliği ile kurulan Doğu Akdeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü İskenderun Laboratuvarı’nda incelemelerde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , , , İSTE’de, Proje, ve, İşbirliği, Fırsatları, Toplantısı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı