Haber Detayı
02 Haziran 2020 - Salı 10:49
 
İsmet İnönü Mahallesi’nde asfalt sevinci…
İskenderun Belediyesi kentin birçok noktasında başlattığı asfaltlama çalışmaları kapsamında İsmet İnönü mahallesinde de yürütülmesi sakinleri sevindirdi.
Yaşam Haberi
İsmet İnönü Mahallesi’nde asfalt sevinci…

İskenderun'un en büyük 3 mahallesinden biri olan İsmet İnönü Mahallesi mahalle muhtarı Engin Aktuğ, belediyenin mahallesine verdiği hizmetlerden çok memnun olduklarını söyledi. Mahalle muhtarı Engin Aktuğ ile Belediye Başkanı Fatih Tosyalı birlikte asfaltlama çalışması yapılan bölgede inceledi.

Muhtar Aktuğu, İskenderun Belediyesi, İsmet İnönü Mahallesi 705, 711, 706, 707, 721,  712, 719, 738, 744, 749, sümbül ve nergiz sokakları geneli olmak üzere asfalt çalışmaları yapıldığını belirterek “Başkanımız Fatih Tosyalı ile birlikte asfalt çalışmalarını yakından takip ettik. Mahallemde yaklaşık 10 bin ton Asvalt Çalışması yapılması hususunda çalışmalara başladığının müjdesini aldık” dedi.

Mahalle sakinleri adına Başkan Tosyalı'ya teşekkürlerini ileten muhtar Engin Aktuğ, mahallenin geriye kalan eksiklerinin de giderilmesi için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini ifade ettiğini bildirdi.

İsmet İnönü Mahalle sakinleri ise muhtar Engin Aktuğ'un göreve geldiği günden buyana hizmet akışına büyük katkılar sunduğunu vurgulayarak hem büyükşehir hem de ilçe belediyesiyle olan güzel diyaloglarının mahalleye daha güzel hizmetler getireceğine inandıklarını ifade ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İsmet, İnönü, Mahallesi’nde, asfalt, sevinci…,
Yorumlar
Haber Yazılımı