ugur okullari - destop
Haber Detayı
07 Aralık 2019 - Cumartesi 10:57
 
İŞKUR İş Kulübünden ‘kariyer çemberi’ etkinliği…
İSTE İskenderun Teknik Üniversitesi gerçekleştirilen, bu yıl 12’cisi düzenlenen HİKAF (Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı) kapsamında İŞKUR iş Kulübü tarafından ‘kariyer çemberi’ etkinliği yapıldı.
Eğitim Haberi
İŞKUR İş Kulübünden ‘kariyer çemberi’ etkinliği…

İŞKUR İş Kulübü Liderleri Özgün Durgun ve Eren Aslan tarafından düzenlenen ‘Kariyer Çemberi’ etkinliği büyük bir ilgi gördü. Katılımın beklenenin üzerinde olduğu etkinlikte sektörünün uzmanı 4 işveren öğrencilere deneyimlerini aktardı ve sorularını yanıtladı.

Her masa için bir konunun belirlendiği ve her masada yarım saat kalan katılımcılar bir sonraki masaya geçerek yaklaşık 2 saatlik bir sürede 4 işveren ile görüşme fırsatı yakaladı. Migros Doğu Akdeniz Bölge Direktörlüğünden İnsan Kaynakları Müdürü Koray Özdemir ve İnsan Kaynakları Bölüm Sorumlusu Fırat Çetin, A.G.M Otomotiv Filtre Sanayinden İnsan Kaynakları Sorumlusu Funda Omuzubozlu, İskenderun Otorapor Oto Ekspertiz Firmasının Sahibi Mehmet Durgun ve REMAX ADA Gayrimenkul Firmasının Sahibi Ümit Kavani tarafından sırasıyla Mülakat Teknikleri, İş Başvuru ve İşe Alım Aşamaları, Genç Girişimcilik, Beden Dili ve Etkili İletişim konularında katılımcılara paylaşımlarda bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İŞKUR, İş, Kulübünden, ‘kariyer, çemberi’, etkinliği…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı