kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
15 Temmuz 2021 - Perşembe 17:43
 
İskenderunspor A.Ş. Kızılcahamam kampında…
Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig ikinci grupta mücadele edecek olan İskenderunspor A.Ş. takımı yeni sezon hazırlıklarına 2 haftalık Kızılcahamam kampıyla başlayacak.
- Haberi
İskenderunspor A.Ş. Kızılcahamam kampında…

Turuncu-Mavili ekip yeni sezon öncesi iç ve dış transferlerle takıma takviye ettiği futbolcular Teknik direktör Ümit Karan, yardımcısı Nihat Tümkaya ile diğer teknik heyet yarın Kızılcahamam kampında bir araya gelecek.

Kızılcahamam tesislerinde gerçekleştirilecek olan iki haftalık kampla Turuncu-mavili ekibin futbolcuları ilk kez bir arada antrenman yaparak sezon hazırlıklarına başlayacak. Ümit Karan yönetimindeki teknik ekip, kampta iki haftalık çalışmalarda 2021-2022 futbol sezonu oluşturulacak takımın eksiklerini belirleyecek, eksik mevkiler için transfer talebinde bulunacak.

İskenderunspor A.Ş. imza şöleninin ardından resmen turuncu-mavili kulübe imza atan Teknik Direktör Ümit Karan ile ekibi futbolcularla ilk kez bir araya geleceği Kızılcahamam kampında tanışıp topbaşı yapacaklar. İki haftalık kampın ardından futbolculara iki gün izin verileceği, daha sonra da üç haftalık Bolu kampının planlandığı öğrenildi.             

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderunspor, A.Ş., Kızılcahamam, kampında…,
Yorumlar
Haber Yazılımı