SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
11 Haziran 2021 - Cuma 11:44
 
İskenderun.org ekibinden Kalkana iade ziyareti
Doğu Akdeniz’de ‘Habere atılan imza’ sloganıyla markalaşan İskenderun.org haber portalının ekibi Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan’a iade ziyaretinde bulundu.
Yaşam Haberi
İskenderun.org ekibinden Kalkana iade ziyareti

İskenderun.org imtiyaz sahibi Ufuk Aktuğ, Portalın Editör ve Yazı işleri Müdürü Halit Sapmaz, Haber Müdürü İdris Aydoğan, Spor Müdürü Necati Yıldız ile Güney Gazetesi Haber Müdürü Cuma Keseroğlu Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan’ın konuğu oldu.

Bir süre önce ziyaret ettiği İskenderun.Org ekibini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan, bu ekibin haberciliği, verdiği hizmetten çok memnun olduklarını, uzun yıllardır takip ettiklerini söyledi.

İskenderun.org ekibi de meslekte ilk göreve başladığı günden buyana çizgisinden hiç şaşmayan, yaptığı başarılı çalışmalarla Emniyet teşkilatının hep en iyi görevlere taşıdığı İlçe Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan ile personelinin Arsuz’un güven ve huzurunun tesis edilmesindeki emeğinden dolayı teşekkür etti.

İskenderun.org ekibi ile Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan buluşmasında karşılıklı hoş bir sohbet ortamı yaşandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun.org, ekibinden, Kalkana, iade, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı