Haber Detayı
23 Ekim 2019 - Çarşamba 15:17
 
“İskenderun.org bölgenin gururu”
Kentin habercilikteki markası, ilk haber portalı İskenderun.org’un kuruluş yıldönümü dolayısıyla ekip haber merkezinde gün içerisinde kutlama ziyaretleriyle konuklarını ağırladı.
Yaşam Haberi
 “İskenderun.org bölgenin gururu”

Palmiye Hastanesi Başhekimi Operatör Dr. Yılmaz Şahutoğlu, Başhekim yardımcısı ortopedi uzmanı Dr. Ahmet Aslan ve İskenderun Belediyesi Basın Müdürü Ömer Soylu İskenderun.org’un kuruluş yıldönümünü kutlama ziyareti gerçekleştirdiler.  

İmtiyaz sahibi Ufuk Aktuğ ile İskenderun.org ekibini kuruluş yıldönümlerinden dolayı kutlayan Palmiye Hastanesi Başhekimi Operatör Dr. Yılmaz Şahutoğlu, “İskenderun.org uzun yıllardır takip ettiğimi, severek izlediğimiz, İskenderun gündemine yönelik haberleri doğru ve objektif bir şeklide sağlayabildiğimiz hakikaten bölgenin gururu. Sektöründe ve alanında güven telkin eden sitemiz. Bu sitenin 17. Yıldönümü, şuana kadar büyük emeklerle, özveriyle başta Ufuk Aktuğ arkadaşımız ve ekibinin iyi niyetli gayretleriyle bugünlere geldi. Ben hem Ufuk Aktuğ’u, siteyi ve ekibini tanımaktan çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Başarılar diliyorum. İskenderun ve Hatay için ciddi bir kazanç olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

Yerel ve ulusal basında da halk adına, millet adına objektif nesnel habercilik anlayışının hakim olması, doğru, adil yayınların vatandaş tarafından izlenilebiliyor olmasını arzu ettiklerine işaret eden Şahutoğlu “İskenderun.org bu yönde iyi bir örnek teşkil ediyor. Ben tekrar kutluyorum, başarılar diliyorum” dedi.   

Palmiye Hastanesi Başhekim yardımcısı Ortopedi Uzmanı Dr. Ahmet Aslan da, İskenderun.org'u haberleri, yayınlarıyla kent ve bölge gündemini buradan yakından takip ettiğini belirterek, emeği geçenleri kutladı, başarılar diledi.  

Ufuk Aktuğ da, başta Dr. Yılmaz Şahutoğlu olmak üzere konuklara teşekkür ederek “Her zaman kendilerini yanımızda görüyoruz, canı gönülden bir dost. Bugün de bizi yine yalnız bırakmadı. İseknderun.org Sektörel dergi, yayın organlarımızla bölgede, herkesin katkısıyla güç birliği oluşturduğumuz arkadaşlarımızla birlikte gazetecilik yapmaya çalışıyoruz. İlgiden çok mutluyuz. Demek ki doğru işler yapıyoruz. İskenderun.org olarak habere imza atıyoruz” şeklinde konuştu.  

 

  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , “İskenderun.org, bölgenin, gururu”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı