Haber Detayı
04 Kasım 2019 - Pazartesi 17:31
 
İskenderun.org’a Yazar çiftinden ziyaret…
MHP’li Belediye Meclis Üyesi Emir Selim Yazar ve eşi ‘Yaşam Parolası ile Zaman Kimseyi Beklemez’ kitaplarının yazarı Seval Kirmit Yazar İskenderun.org’un kuruluş yıldönümünü kutlama ziyareti gerçekleştirdi.
Yaşam Haberi
İskenderun.org’a Yazar çiftinden ziyaret…

Hatay’ın habercilikte yükselen değeri ‘Habere Atılan imza’ sloganıyla markalaşan İskenderun.org haber merkezinde imtiyaz sahibi Ufuk Aktuğ ile ekibinin konuk ettiği yazar Seval Kirmit Yazar ile MHP’li Belediye Meclis Üyesi eşi Emir Selim Yazar karşılıklı sohbet etti.

Öncelikle İskenderun.org haber portalının 17. Yılını kutladıklarını vurgulayan MHP’li Belediye Meclis Üyesi Emir Selim Yazar “Ufuk Aktuğ ve çalışma arkadaşlarının İskenderun’daki haberlerini yakından, dikkatlice takip ediyoruz. İskenderun’a, sorunlara uzak değiller, sağ olsunlar. Çalışmalarında bundan sonra başarılar diliyorum” dedi.

Her zaman yanlarında yer alan, konuklarını ziyaretlerinden dolayı kutlayan Ufuk Aktuğ da “Kuruluş yıldönümümüzde bizleri yalnız bırakmadılar, teşekkür ediyorum. Emir bey Belediye meclisinde kentin gündemini yakından takip ederek sosyal sorunları aktarmasında bize çok yardımcı oluyor, kendisinin sayesinde Haber portalımız aracılığıyla bunları aktarıyor ve duyuruyoruz. Diğer taraftan Seval Hanım da hem kitap yazdığı için, yazarlık ve halkla ilişkiler konusunda bizimle iç içe  her zaman birlikteyiz, dostça kardeşçe birbirimizi takip ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımla birlikte yıldönümümüzü kutladıkları için de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İskenderun.org ve ekibiyle birlikteliklerinin uzun süredir devam ettiğini ifade eden Seval Kirmit yazar da şunları söyledi: “Biz her daim yanınızdaydık ama siz de bizim yanımızdaydınız, yazarlık sürecinde de, hastane sürecinde de. Her süreçte sizin gibi değerli basın mensubu dostların varlığını hissetmiş olmak da bizim için ayrıca bir gurur, çok teşekkür ediyorum”    

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun.org’a, Yazar, çiftinden, ziyaret…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı