SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
30 Ekim 2019 - Çarşamba 16:08
 
İskenderun.Org’a Siirt’ten meslektaş ziyareti
Siirt Belediyesi’nde görevli eski meslektaşlarımızdan Aydın Özev, Hatay’ın yükselen değeri, kentin habercilikteki markası, İskenderun.org ekibini ziyaret ederek kuruluş yıldönümünü kutladı.
Yaşam Haberi
 İskenderun.Org’a Siirt’ten meslektaş ziyareti

İskenderun’da 1990’larda Bölge Gazetesi Ekspres’te muhabirlik yapan, Siirt Belediyesi’nde de bir dönem Yazı İşleri Müdürlüğü ve çeşitli birimlerde görev alan ve halen çalışan eski meslektaşımız Aydın Özev geldiği Memleketinde İskenderun.Org ekibini de ziyaret etti.

Sektörel Dergi ve İskenderun.org İmtiyaz Sahibi Ufuk Aktuğ, Editör ve Yazı işleri Müdürü Halit Sapmaz, Bilgi İşlem Sorumlusu Halit Tunç ile ekibin kuruluş yıldönümünü kutlayan Aydın Özev “İskenderun.Org bizim memleket hasretimizi gideren haber sitesi. Ekip deki çoğu arkadaşımla birlikte benim de gazetecilik yaptığım zamanlarda çok güzel günlerimiz oldu. O günden bugüne çizgilerinden, ilkelerinden şaşmadan yaptıkları gazetecilik sayesinde doğru güvenilir haberleri, bilgiye onların ve diğer arkadaşlarının emekleriyle servis ettikleri İskenderun.org’dan alıyoruz. Ellerine, emeklerine sağlık nice yıllar diliyorum” dedi.  

Aydın Özev ile İskenderun.org ekibi hasret giderirken, karşılıklı sohbetlerinde ise birlikte görev yaptıkları döneme yolculuk ettiler, buram buram gazetecilik kokan, keyifli günleri andılar.         

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İskenderun.Org’a, Siirt’ten, meslektaş, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı