Haber Detayı
22 Ekim 2019 - Salı 08:12
 
iskenderun.Org 17’sinde delikanlı…
‘Habere atılan imza’ sloganıyla doğru ve güvenilir haberciliğiyle markalaşan kentin ilk haber portalı İskenderun.Org bugün kabına, çerçevesine, sınırlarına sığmayan 17’sinde bir delikanlı dinamizmiyle yayın hayatını sürdürmenin haklı gururunu yaşıyor.
Yaşam Haberi
iskenderun.Org 17’sinde delikanlı…

İskenderun’da bilgisayar ve çeşitli mobil aletlerle internet kullanıcısının henüz yaygınlaşmadığı bir dönemde gazeteciliği internet ortamına taşıyan İskenderun.org ekibi geride bıraktığı 16 yılda baş döndüren hızla gelişen teknolojiyi takip ederek ‘Doğru ve güvenilir’ habercilikten hiç ödün vermeden yoluna devam ediyor.

Dünyanın 80’i aşkın ülke, sayısız şehirde Türkiye’nin şehirlerinden günlük 200 binlerle ifade edilen ziyaretçisiyle İskenderun.Org gönül bağı kurduğu geniş bir aile oldu. Yansız, yalın, derinlemesine, anlaşılır, art niyetsiz, kişilik haklarına saygı gösteren, günün her anı haber paylaşımı özelliğiyle ziyaretçilerinin gönlünde çok önemli bir yer edinen İskenderun.Org ekibi Doğu Akdeniz’i kapsayan alanda gelişen önemli olaylar, haber değeri taşıyan gelişmeleri ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Gerek İskenderun’da, gerekse kent dışında açılış sayfası olarak kaydettiği, sabahın erken saatlerinden gün içerinde bölgedeki gelişmeleri, bilgi akışını İskenderun.org haber portalına odaklanan tüm takipçilerimize teşekkür ederiz.

Haberlerinin yanı sıra, yorum imkanı vererek önemli bir cazibe noktası haline gelen İskenderun.Org ziyaretçilerine hep kendi fikirlerini paylaşma, eleştirme, önerilerini aktarma imkanı verdi.      

Ufuk Aktuğ, Halit Sapmaz, İdris Aydoğan Halit Tunç’un iskeletini oluşturduğu İskenderun.org, Erzin’de Adil Coşkuner, Dörtyol’da Sedat İskenderoğlu, Hassa’da Mustafa Gül ve bilgi akışı sağlayan birçok gönüllüsü, Erkin Hastürk, Müslüm Kızıl, Ramazan Güntav, Necati Yıldız, Hasan Korkmaz, Cahide Galioğlu Boğa, Gülser Yiğit, Cumali Saba, Hasan Şadi Kocagazioğlu ve Cihangir Cayrancı’nın köşe yazılarıyla bugün 17. Yılına erişmenin mutluluğunu yaşıyor.            

İnternet ortamında kesintisiz 17. yılına giren İskenderun.org olarak, her geçen gün genişleyen ziyaretçi ailemize, haberleriyle katkı veren haberci arkadaşlarımıza, köşe yazılarıyla insanların beyninde bir ufuk açıp, beyin fırtınası yaratan yazarlarımıza teşekkür ediyoruz…    

Kaynak: Editör:
Etiketler: iskenderun.Org, 17’sinde, delikanlı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı