ugur okullari - destop
Haber Detayı
16 Ocak 2020 - Perşembe 12:40
 
İskenderunlu Yelkencilerin hedefi dünya şampiyonası…
İskenderun Yelken ihtisas ve Su Sporları Kulübü’nün iki milli sporcusu, olimpiyat milli takım aday kadrosuna girebilmek için Bodrum’daki kampa davet edildi.
Spor Haberi
 İskenderunlu Yelkencilerin hedefi dünya şampiyonası…

2019 yılı içerisinde yapılan Türkiye Yelken Federasyon Kupası yarışı ile Türkiye Şampiyonası yarışlarında elde ettikleri başarılarıyla Optimist Kızlarda Firdevs Yeğin, İçmeler Bodrum Belediye Yelken Şubesi tesislerinde, 4.7 Laser kızlarda İrem Sütlü de İzmir'de yapılacak kampa gidecek.

2020 yılında Dünya ve Avrupa Yelken şampiyonalarına katılacak olan Türk Milli takımı alt yapısını oluşturmak için 19–24 Ocak 2020 tarihleri arasında iki ayrı noktada gerçekleştirilecek olan TYF Optimist ve Laser 4.7 Milli Takım Aday kamplarında İskenderunlu iki milli yelken sporcusu, ay yıldızlı milli formayı giyebilmek için mücadele verecek.

Yurt içi ve yurt dışında birçok yarışlarda Türkiye ile Hatay’ı başarıyla temsil eden, dereceleriyle gururlandıran İskenderunlu iki milli yelkencide hedef dünya şampiyonasında milli formayı giymek olduğu vurgulandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İskenderunlu, Yelkencilerin, hedefi, dünya, şampiyonası…,
Yorumlar
Haber Yazılımı