Haber Detayı
02 Ağustos 2019 - Cuma 15:37
 
İskenderunlu sinemacının ‘Ölü Yatırım’ı vizyonda
Türk dizi ve sinema alanında emin adımlarla kendine yer edinen İskenderunlu Serkan Dağlı’nın başrol oyuncusu ve senaristliğini yaptığı ‘Ölü yatırım’ adlı film bugün tüm yurtta vizyona girdi.
- Haberi
İskenderunlu sinemacının ‘Ölü Yatırım’ı vizyonda

Anıl Çelik ile Serkan Dağlı'nın başrollerini paylaştığı "Ölü Yatırım", mezarcılıkla uğraşan iki kardeşin başlarından geçen absürt olaylar etrafında dönüyor.

İzlenme rekoru kıran birçok dizide rol alan, aynı zamanda senaristlik de yapan Serkan Dağlı “ölü yatırım” adlı sinema filmi tüm Türkiye’de vizyona girerek izleyiciyle buluştu.

Ölü Yatırım, babalarının ani ölümünün ardından vurgun yapmaya karar veren, iki kardeşin hikayesini konu ediyor. Hayatlarını bir türlü düzene sokayamayan iki kardeş, ölüm döşeğinde olan babalarının son anlarında yanında olmak ister. Mezarcılıkla uğraşan babaları, öldükten sonra oğullarının mesleğini devam ettirmesini vasiyet eder. Babalarının kaybettikten sonra vasiyetini pek istemeseler de yerine getirmeye çalışan kardeşler, bu süreçte başlarını belaya sokmaktan geri kalmaz.

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yıldız Alak’ın oturduğu komedi türündeki filmin kadrosunda Serkan Dağlı, Anıl Çelik, Öykü Çelik, Ceren Kaplakarslan, Nursel Köse, Köksal Engür, Ekin Mert Daymaz gibi isimler yer alıyor.

Ölü yatırım filminde başına gelmedik kalmayan Ferit karakterini canlandıran İskenderunlu Serkan Dağlı’nın büyük başarısı memleketinde de takdirle takip ediliyor. Daha Önce birçok filmde rol alan abi Ferdi Dağlı da yeni filmler için çalışmalarını sürdürürken abi kardeşin önemli projelere imza atması bekleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderunlu, sinemacının, ‘Ölü, Yatırım’ı, vizyonda,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı