tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
04 Temmuz 2021 - Pazar 19:12
 
İskenderunlu Ferhat Göçerle coştu…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde geleneksel Kültür ve Turizm festival konserinin ilk gecesinde sahne alan Ferhat Göçer, uzun bir kısıtlama sonrası alanlarla buluşan yöre insanını şarkılarıyla coşturdu.
Yaşam Haberi
İskenderunlu Ferhat Göçerle coştu…

Pandemi sürecinde tüm Türkiye’de olduğu gibi uzun ve kısıtlamalarla dolu günler geçiren İskenderunlu 1 Temmuz itibariyle geçilen normalleşmenin tadını çıkarmak üzere festival konseri için Atatürk Anıt alana akın etti.

Anıt Alanında gerçekleştirilen konserin ilk gününde sahne alan Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer, Hataylı hayranlarıyla buluştu.

Konser öncesi Anıt alanını dolduran vatandaşlara hitap eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Uzun bir aradan sonra yeniden eğlencelerle bir arada olmaktan son derece mutluyuz. İnşallah hayatımızı normalleştirerek yaşamımıza devam edeceğiz” dedi.

İki yıl aradan sonra ilk konserini İskenderun’da verdiğini ifade eden “İskenderunlularla buluşmaktan, birlikte olmaktan çok mutluyum” dedi.

 Gece saat 22.00 sıralarında sahne alan Ferhat Göçer bir birinden güzel şarkılarını zaman zaman alanı dolduran İskenderunlularla birlikte seslendirdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderunlu, Ferhat, Göçerle, coştu…,
Yorumlar
Haber Yazılımı