tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
03 Temmuz 2021 - Cumartesi 15:51
 
İskenderun Spor'un Seçmelerine Yoğun İlgi
Misli. Com 3. Liginde mücadele veren İskenderun spor kulübü Ceo’su Jan Olde Riekrink, Teknik Direktör Ümit Karan, ve teknik heyet 300 sporcunun katıldığı seçmelerde yeteneklileri keşfetmeye çalıştı.
Spor Haberi
İskenderun Spor'un Seçmelerine Yoğun İlgi

İskenderun Spor'un 2021-2022 futbol sezon öncesi (U-17)-(U-19) yaş grupları arasında yaptığı seçmelere genç yetenekler yoğun ilgi gösterdi.  Seçmelerin ilk etabına 300 civarında genç ve yetenekli futbolcular hünerlerini sergilerken, aileleri de heyecanla çocuklarını yalnız bırakmadı.

İskenderun 5 Temmuz stadı yan sahada yapılan seçmelere İskenderun Spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, Kulüp CEO su Jan Olde Riekrink, Teknik Direktör Ümit Karan, Yöneticiler Mustafa Soley, Güney Kanat, Celal Velioğlu, Fikret Kanat ile yardımcı hocalar katıldı.

DAYILARIM BURADA OYNARKEN İZLEDİM

İskenderun Spor'un Teknik Direktörü Ümit Karan, "Ben de sizler gibi İskenderun ve Turuncu Mavi hayranıyım. Benim dayılarım Ahmet Akar ile Osman Akar İskenderun Spor'da forma giydi. Dayılarımın sayesinde çocuk yaşlarımda İskenderun Spor'un çok sayıda maçlarını izlemiştim. Geçmiş yıllardan beri İskenderun bölgesinden Türk futboluna başarılı futbolcular çıkmıştır. Bunların bazıları milli takımımızda da oynayan arkadaşlarımızdır. Başkanımız Hakan Bolat, İskenderun Spor'un geleceği için büyük projeleri olduğunu söyleyince seve seve kabul ettim. Hep birlikte üst liglere çıkartmak için mücadeleyi vereceğiz.Bugün burada genç yetenekleri izliyoruz. Turuncu Mavili renklere gönül veren taraftarlarımız ile birlikte İskenderun Sporumuzu daha da iyi yerlere taşıyabilmek için büyük çaba sarf edeceğiz ” dedi.

GENÇLER İLK PROJEMİZ

İskenderunspor Kulübü Başkanı Hakan Bolat ,kulübün en önemli projesinni gençler olduğunu kolları sıvadıklarını belirterek şunları söyledi:

“Gençlerin U19, U17, ve U14 takımlarını kurmaya çalışıyoruz. Diğer taraftan da Ümit hocayla a takımımız ile şampiyonluğa ulaşmayı hedefledik.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun, Spor'un, Seçmelerine, Yoğun, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı