Haber Detayı
04 Aralık 2020 - Cuma 18:16
 
İskenderun Motosiklet Grubu ormanı temizledi…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde sosyal medyada oluşturdukları grupla bir araya gelen Motosiklet sürücüleri Belen Atik yolu üzerinde piknikçilerin kirlettiği düşünülen ormanlık alanından poşetler dolusu çöp çıkardı.
Yaşam Haberi
 İskenderun Motosiklet Grubu ormanı temizledi…

İskenderun Motosiklet Grubu sosyal sorumluluk ve farkındalık oluşturmak amacıyla ‘Temiz doğa ve gelecek için mıntıka temizliği’ yaptı. Amanos dağı Belen Atik Radar yolu üzerinde yoldan geçenlerin, piknikçilerin sorumsuzca doğaya bıraktığı atıkları temizlemek için harekete geçti.

Ormanlık alanına grup üyeleri ellerinde çöp poşetleriyle dağıldı ve Radar yolu üzerindeki ağaçlık bölgedeki çeşitli atıkları toplamaya başladılar. Plastik atıkların çoğunlukta olduğu gözlenen çöpler poşetlere kondu. Belen Belediyesi tarafından gönderilen traktör römorkörü dolduran çöpler bölgeden alındı.  

Yaklaşık iki saat süre temizlik çalışmaları sonucunda torbalar dolusu çöp çıkaran Motosiklet grubu üyeleri “Hafta sonu gittiğimiz çevre temizleme etkinliğinde gördüğümüz görüntü iğrenç bir tablo. Piknik yeri değil sanki çöplük” dediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İskenderun, Motosiklet, Grubu, ormanı, temizledi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı