tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
11 Temmuz 2020 - Cumartesi 20:31
 
İskenderun Moto31 Grubundan sosyal sorumluluk…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir gurup motorcu kendi aralarında güç birliği yaparak durumu iyi olmayan Yukarı Kepirce ilkokulunun sınıflarını boyadı.
Eğitim Haberi
İskenderun Moto31 Grubundan sosyal sorumluluk…

İskenderun Moto31 gurubu üyeleri sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bir araya gelerek kırsalda ihtiyaç sahibi okulların ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir proje geliştirdi. Belirledikleri okulun ihtiyaçlarını kendi imkanlarıyla karşılamaya çalışan grup, bu kez Arsuz kırsalında bulunan Yukarı Kepirce İlkokulunun tüm sınıflarını boyamak için kolları sıvadı.

Şehir merkezinden konvoy halinde Yukarı Kepirce okuluna giden İskenderun MOTO31 grubu burada motorlarını okulun önüne park edip, yanlarında getirdikleri boya malzemeleriyle ellerine aldıkları fırçalarla okulun tüm sınıflarını boyadılar.

Gerçekleştirdikleri bu çalışmalara dışarıdan hayırsever vatandaşlar da dahil eden İskenderun MOTO31 grubu üyeleri, geleceği şekillendirecek çocukların okuyacağı sınıfların tamamı boyandı, okul tertemiz hale getirildi. İskenderun Moto31 grubu başkanı Emre Berkil ise emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun, Moto31, Grubundan, sosyal, sorumluluk…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı