Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 12:48
 
İskenderun Meydanspor için tarihi gün...
Hatay 1. Amatör kümede yer alan Samandağ Gençlerbirliği’ni satın alan ve 2019-2020 futbol sezonunda ilk kez mücadele edecek olan İskenderun Meydan spor kulübü takımı törenle topbaşı yaptı.
Spor Haberi
İskenderun Meydanspor için tarihi gün...

HBB Erhan Aksay turnuvalarında zirveyi zorlayarak adını duyuran Meydan, İskenderun Meydan spor adıyla kulüpleşti, Hatay 1. Amatör kümede mücadele eden Samandağ Gençlerbirliği kulübünü satın alarak 2019-2020 Futbol sezonu için yaptığı transferlerle iddialı bir takım oluşturdu. Ümit Onaylı Başkanlığındaki İskenderun Meydan spor, teknik adam Mahsun Ergün’ün nezaretinde Beş Temmuz Stadı dış sahasında sezon açılışını gerçekleştirerek futbolcular topbaşı yaptı.  

Yönetim Kurulu üyesi Bülent Şimşek, İskenderun Meydan Spor Kulüp yeni yönetimi olarak 2010-2020 futbol sezonu hazırlıklarına başladıklarını belirterek “Bizim amacımız İskenderun Meydan spor olarak kentteki geçlerimize özellikle futbol aracılığıyla sahip çıkarak, daha iyi şekilde topluma kazandırmaktır. Bu anlamda 2019-2020 sezonunun ilk hazırlık çalışmalarına başladık. Bu yeni sezonda bütün futbolcularımızı kazasız, belasız, sakatlanmadan bir sezon geçirmelerini diliyoruz” dedi.

 

 Bu sezon ilk kez Hatay 1. Amatör kümede mücadele edecek olan İskenderun Meydan spor yaptığı transferler, omurgasını oluşturduğu takımıyla şampiyonluk hedefleyen iyi bir kadro ile sezon hazırlıklarına başladı.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun, Meydanspor, için, tarihi, gün...,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı