ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 18:02
 
İskenderun Halk Manavı açıldı…
Numune Mahallesi sakinlerine, yerinde ve siparişle de hizmet verecek olan İskenderun Halk Manavı Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, MHP ve Ak Parti ilçe başkanlarının da katıldığı bir törenle açılışı gerçekleştirildi.
Yaşam Haberi
İskenderun Halk Manavı açıldı…

İskenderun Halk Manavı Numune Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi Primemall Gelişim Hastanesi Yolu üzerinde No: 65/A’da geniş bir alanda mevsimlik taze sebze ve meyveyi vatandaşlarla buluşturuyor.

Özkan Baysal, Halil Ay ve Ömer Ay'ın İşletmeciliğini yaptığı işyerinin açılış törenine Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdulkerim Abdülkerim Güven, MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, ile birlikte davetliler katıldı. Açılış kurdelesini Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül ile birlikte İlçe başkanları 'Hayırlı ve bol bereketli kazançlar' dileyerek kestiler.

İskenderun Halk Manavı işletmecileri, Numune Mahalleli ile çevre sakinlerine, günlük taze sebze ve meyveyi uygun fiyat politikasıyla buluşturacaklarını, aynı zamanda gelen siparişlere de cevap verebileceklerini de söylediler.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun, Halk, Manavı, açıldı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı