ugur okullari - destop
Haber Detayı
13 Ocak 2020 - Pazartesi 13:39
 
İskenderun Emniyeti zehir tacirlerinin peşinde!
Hatay’ın İskenderun İlçesinde Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler uyuşturucuyla mücadele kapsamında şehrin çeşitli yerlerinde Narkotik K9 köpeklerinin de katıldığı zehir tacirlerine yönelik operasyon gerçekleştirdi.
Yaşam Haberi
İskenderun Emniyeti zehir tacirlerinin peşinde!

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı 200 polis, K9 narkotik köpekleriyle birlikte güven ve huzur denetimlerini 3 ayrı ekip, belirlediği farklı yerlerde eş zamanlı olarak düzenledi. Özellikle gençliği hedef alan zehir tacirleriyle mücadele konusunda kararlı çalışmalarını yoğun tempoda sürdürülmesini yakından takip eden kepe mahallelerinde yaşayan vatandaşlar da çocuklarına musallat olan bu illetle mücade eeden polislere teşekkür ettiler.

 

Kocatepe Mahallesinde yapılan uygulama sırasında bir çift ise polis amirlerinin yanına gelerek “Benim iki çocuğum da uyuşturucu bağımlısı ve şuanda cezaevindeler. Onlara uyuşturucuyu da komşumuz verdi. Sizlerin yaptığı bu çalışmalar sonrasında mahallemizin temizlenecek olması bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Allah sizlere güç kuvvet versin” dediler.

 

Özellikle uyuşturucuyla mücadele amacıyla yürütülen çalışmalar çerçevesinde K9 Narkotik köpekleri ile sokaklarda ilerleyen polisler birçok vatandaşa üst araması, GBT sorgulaması yapmayı da ihmal etmediği gözlendi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun, Emniyeti, zehir, tacirlerinin, peşinde!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı