ugur okullari
Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 13:06
 
İskenderun Emniyeti şüphelileri affetmiyor…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Emniyet kentin huzurunu kaçıranlara yönelik yürüttüğü çalışmalar kapsamında kentin farklı noktalarında gerçekleştirdiği kontrollerde şüphelilere göz açtırmıyor.
Yaşam Haberi
  İskenderun Emniyeti şüphelileri affetmiyor…

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin kuzeyinde güvenli bölge oluşturmak terörü kazımak için başlattığı ‘Barış Pınarı Harekatı’ ile Hatay’ın İskenderun ilçesinde de özellikle terör konusunda işi sıkı tutan Emniyet kent girişi, çıkışı ve farklı noktalarda gerçekleştirdiği kontroller sonuç veriyor.

Kent halkının huzurunu bozacak kişi ve gruplara yönelik de çalışmalarını yoğunlaştıran İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, önceki gece AVM ve Adliye Sarayı kavşağındaki kontrol noktasında durdurduğu bir araçtan Gaziantep Emniyetince araması bulunan bir şüpheliyi yakaladı. Bu anlarda ise Emniyetin sıkı önlemi, gerçekleştirdiği çalışmalar ise vatandaşlardan da takdir gördü.

Bu arada Polisin kontrol noktasında yakalaması bulunan şüpheli gözaltına alınarak Gaziantep Emniyet’ine gönderildiği öğrenildi. Emniyet yetkilileri, İskenderun’da halkın huzurunu bozmaması için ekiplerin 24 saat esasına göre çalıştıklarını bildirdi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: , , İskenderun, Emniyeti, şüphelileri, affetmiyor…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı