Haber Detayı
21 Ocak 2020 - Salı 18:14
 
İskenderun Emniyeti araç filosu güçlendi…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Emniyet Müdürlüğü’nde kullanılmak üzere sanayici iş insanları tarafından hibe edile 4 minibüs ile yunus ekiplerinin kullandığı 5 motosiklet törenle hizmete alındı.
Yaşam Haberi
İskenderun Emniyeti araç filosu güçlendi…

İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirilen törene Kaymakam İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, OSB Başkanı Ayhan Tosyalı, İTSO Başkanvekili Muhsin Yeter, Baştuğ Metalurji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baştuğ, OSB Yönetim Kurulu Üyesi Osman Gözükara, Atakaş Şirketler Grubu Finans Müdürü Erol Kurtar, Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ile iş insanları katıldı.

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı 1 adet panelvan tipi araç, Baştuğ Metalurji YK Başkanı Mustafa Baştuğ 1 adat panelvan araç, iki adet motosiklet, 500 adet güvenlik bariyeri, 3 adet bilgisayar, İskenderun OSB adına Başkan Ayhan Tosyalı 1 adet panelvan tipi araç, Hatay İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz iki adet motorsiklet, Atakaş Şirketler Grubu YK Başkanı Recep Atakaş 1 adet araç ve İTSO adına Başkan Levent Hakkı Yılmaz da 1 adet motorsiklet bağışladı.

Emniyete araç desteği sunan iş insanlarına teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, “Emniyet olarak araç filomuzu güçlendirdik. Bundan sonra daha hızlı şekilde olaylara müdahalede bulunacağız. Vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden de her şeyin bir anda geliştiğini belirterek “İş adamlarımızla oturuyorduk. Böyle bir talep söz konusu oldu. Sağ olsunlar, hemen teveccüh gösterdiler. O anda bize 10 tane aracı hediye ettiler. İş adamlarımıza çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımıza kazasız belasız görev yapmalarını diliyoruz” diye konuştu.

POLİS BAŞARILI

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da, İskenderun Polisinin başarılı çalışmalara imza attığına işaret ederek “Bunu görüyor ve bu güzel şehirde herkes bunu hissediyor. Emniyet Müdürümüz Nevzat Güneş nezdinde tüm polis arkadaşlarımızı kutluyor, katkı sunan iş insanlarımıza teşekkür ediyorum. Her zaman devletin ve polisin yanındayız” şeklinde konuştu.

Ayrıca iş insanlarına plaketlerinin takdim edildiği törende dua edildikten sonra kesilen kurdeleyle araçlar hizmete alındı. Daha sonra Emniyete alınan araç ve motosikletlerle polisler şehir turu attı.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun, Emniyeti, araç, filosu, güçlendi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı