ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
07 Kasım 2020 - Cumartesi 13:55
 
İskenderun Devlet Hastanesi B Blokda çevre düzenleme…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde hizmet veren Devlet Hastanesi B blokun yeniden çevre düzenlemesi için harekete geçen Belediye Fen İşleri ekipleri, çalışmalarını son aşamaya getirdi.
Sağlık Haberi
 İskenderun Devlet Hastanesi B Blokda çevre düzenleme…

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Devlet Hastanesi B Blok çevresinde düzenleme çalışmaları yaptıklarını belirterek “Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hastane çevresinde çeşitli nedenlerle bozulan ve deforme olan kaldırımlarda tamir, bakım ve yenileme çalışmaları gerçekleştiriyor. Vatandaşların sık ve en yoğun kullandıkları bölgelerde çevre düzenleme çalışmaları yapıyoruz. Daha önce de buna benzer alanlarda yenileme çalışmalarımız oldu. Kaldırımlar andezit taşı döşenerek düzenli hale getiriliyor” şeklinde konuştu.

ÇALIŞMALARIN HIZLI BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR 

Çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini ifade eden Başkan Fatih Tosyalı, ”Amacımız sokakları, caddeleri, kaldırımları ile modern bir İskenderun. Bunun için fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler adeta yol ve kaldırım seferberliği yapıyor. Çalışmalar tamamlandığında Hastane çevremizde daha güzel bir hale gelecek“ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İskenderun, Devlet, Hastanesi, B, Blokda, çevre, düzenleme…,
Yorumlar
Haber Yazılımı