ugur okullari - destop
Haber Detayı
11 Mart 2020 - Çarşamba 17:46
 
İskenderun’da Liman sağlık ve güvenlik toplantısı…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Dörtyol, Payas ve Arsuz Kaymakamlarının da katılımıyla gerçekleştirilen Liman sağlık ve güvenlik toplantısında coronavirüs önlemleri ile ilgili sunum yapıldı.
Spor Haberi
 İskenderun’da Liman sağlık ve güvenlik toplantısı…

Kaymakam İskender Yönden'in başkanlığında İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi'nin Toplantı Salonu'ndaki toplantıya, Dörtyol Kaymakamı Murat Bulacak, Payas Kaymakamı Dr. Polat Kara ve Arsuz Kaymakamı Musa Sarı da katıldı.

‘Liman Sağlık ve Güvenlik’ Toplantısında Hudutların, gemilerin ve liman tesislerinde uygulanmakta olan genel güvenlik tedbirlerinin yanı sıra viral enfeksiyon ve coronavirüsüne yönelik de genel bilgilendirme yapıldı.

Sunum yapan İskenderun Sahil Sağlık Denetleme Merkezi Sorumlusu Dr. Yusuf Coşkun, yabancı ülkelerden bölge limanlarına gelen gemiler ve gemi mürettebatı ile ilgili sağlık ve hijyen açısından alınan tedbir ve önlemler gözden geçirilerek, viral enfeksiyon ve corona virüse karşı kurumsal tedbirlerin, kişisel hijyene hassasiyet gösterilmesinin önem ve önceliğine dikkat çekildi.

Toplantıya ayrıca Sahil Güvenlik Grup Komutanı SG Kd. Binbaşı Oğuz Emre Çiçek, İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Yüzbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Doğu Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdür V. Akif Ertekin, Liman Başkanı Hüseyin Demir, İMEAK Deniz Ticaret Odası Şube Başkanı Kemal Kutlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Payas Emniyet Müdürü Mustafa Bağ, İskenderun İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İskenderun Tarım ve Orman İlçe Müdürü Osman Hatlar, Liman yetkilileri ve Gemi Acente temsilcileri katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İskenderun’da, Liman, sağlık, ve, güvenlik, toplantısı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı