SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
19 Ağustos 2021 - Perşembe 18:52
 
İskenderun'da LGS ile YKS Başarısına ödül!
Hatay’ın İskenderun ilçesinde 2021 yılı liselere giriş ve yüksek öğrenim kurumları sınavlarında dereceye giren öğrencilere düzenlenen törenle hediyeleri verildi.
Eğitim Haberi
İskenderun'da LGS ile YKS Başarısına ödül!

İskenderun Özel Başkent Okulları'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen 2021 Yılı LGS (Liselere Giriş Sınavı) ve YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı)'nda dereceye giren öğrenciler için düzenlenen ödül törenine Kaymakam İskender Yönden de katıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve Türk Kızılay’ı Şube Başkanı Recep Sivri, okul idarecileri, veliler ile öğrencilerin hazır bulunduğu törende LGS Türkiye geneli yüzde birlik dilime girmeye hak kazanan ve YKS Türkiye geneli ilk 1000'e girmeye hak kazanan ortaokul ve liseli öğrencileri tebrik edilerek ödüllendirildi.

 

Kaymakam Yönden, üstün başarı elde eden öğrencileri tek tek tebrik ederken, çalışmasına destek olan velilerimiz ve başarısına ışık tutan okul idarecilerini de ayrıca tebrik ederek başarı belgesi takdim etti, Türk Kızılay’ı İskenderun Şube Başkanlığı tarafından da hazırlanan çeşitli hediyeler verildi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun'da, LGS, ile, YKS, Başarısına, ödül!,
Yorumlar
Haber Yazılımı