kehribar - logo yanı
Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 18:28
 
İskenderun’da güven ve huzur uygulaması…
İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiple şehir merkezinde çeşitli noktalarda eş zamanlı olarak gerçekleştirilen güven ve huzur denetimi uygulamasında birçok suç aleti ele geçirildi.
Yaşam Haberi
İskenderun’da güven ve huzur uygulaması…

Emniyetin birçok biriminin sahada özellikle suçlulara karşı başlattığı çalışmalar kentte aralıksız devam ediyor. İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’in göreve gelmesiyle birlikte tüm polis teşkilatında özellikle suçlularla mücadele konusunda ciddi bir hareketliliğin yaşanması vatandaştan da takdir görmeye başladı.

 

Emniyet birimleri Kent Merkezinde özellikle halkın huzur ve güvenliği konusunda denetimleriyle, birçok kişinin GBT kontrolünü yaptı. Özellikle aranan şahıslar konusunda her tarafa operasyon düzenleyen güvenlik güçleri şehir merkezinde huzuru bozanlara da göz açtırmıyor.

 

Emniyetin yaptığı uygulamalardan mutlu olduklarını dile getiren vatandaşlar kentin huzuru için yapılan bu tür uygulamaları desteklediklerini, başta Kaymakam olmak üzere emniyet müdürü ile büyük bir özveriyle çalışan ekiplerine teşekkür ettiler.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun’da, güven, ve, huzur, uygulaması…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı