Haber Detayı
22 Ocak 2021 - Cuma 13:35
 
İskenderun’da çalıntı eşya operasyonu!
İskenderun polisi hırsızlık eşyaları ve suç unsurlarına yönelik düzenlediği operasyonda; adreslerde yapılan aramalar sonucu çalıntı malzemeler, cep telefonu, tablet, tüfek, uyuşturucu madde, saat, gibi eşyalar ele geçirildi.
Yaşam Haberi
İskenderun’da çalıntı eşya operasyonu!

İskenderun İlçe Emniyet müdürlüğü ekiplerinin kamu düzeninin sağlanması için suç ve suçlularla mücadele kapsamında önceki gün saat:14:00 sıralarında, çok sayıda özel harekat ve polisin katıldığı, 10 adreste eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi.

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonda; L. B., Y.B. ,Ş. C. A.,Y. E. isimli şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda; 2 adet Ruhsatsız Av Tüfeği, 2 adet kurusıkı tabanca, 26 adet kurusıkı tabanca mermisi, 29 adet Av tüfeği fişeği, 1 adet şase ve motor numarası kazınmış motosiklet, Esrar, Uç tabir edilen uyuşturucu, 3 adet kol saati, 5 adet cep telefonu, 1 adet tablet, 2 adet flash bellek, 50 kg kaçak tütün, 9 paket tütün kâğıdı, ele geçirildi.

Yapılan çalışmalarda aranan şüpheli şahıslar da yakalandı, aranan şahısların da yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun’da, çalıntı, eşya, operasyonu!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı