Haber Detayı
24 Mart 2020 - Salı 14:34
 
İskenderun’da cadde ve sokaklar dezenfekte ediliyor…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri tarafından kentin cadde ve sokaklarına dezenfekte aracıyla ilaç sıkılarak coronavirüse karşı önlemler alınıyor.
Yaşam Haberi
 İskenderun’da cadde ve sokaklar dezenfekte ediliyor…

İskenderun Belediyesi Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı dünyayı saran coronavirüsle mücadele konusundaki eylem planı çerçevesinde bir dizi önlemler alarak uygulamalara başlama talimatı verdi.

Belediye bünyesindeki ekiplerin ibadethaneler, tesisler ve insanların yoğunlukta kullandığı alanlarda Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı oluşturulan dezenfekten ekipleri coronavirüse karşı ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.  

PANİK YOK TEDBİR VAR

Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, coronavirüsle mücadele çerçevesinde hazırladıkları eylem planı kapsamında çalışmalar yapıldığını belirterek “İskenderunlu vatandaşlarımız için her türlü tedbiri alıyoruz. Panik yok tedbir var. Coronavirüs ile mücadele kapsamında Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz sokak dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Bu arada şehrin tüm cadde ve sokaklarını dezenfekte aracımız ilaçlayarak tedbirlerinizi sürdürüyoruz” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İskenderun’da, cadde, ve, sokaklar, dezenfekte, ediliyor…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı