SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
12 Eylül 2021 - Pazar 14:46
 
İskenderun’da bisiklet yolu 5 ayda hayata geçiyor…
İskenderun’da bisiklet yolu projesinin aynı zamanda seçim programında da yer aldığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı yer teslimi aşamasındaki İSTE bölümünün 5 ayda tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.
Spor Haberi
İskenderun’da bisiklet yolu 5 ayda hayata geçiyor…

İskenderun Belediyesi, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve İskenderun Teknik Üniversitesinin projeye dahil olduğu çalışmalar için yer tesliminin gerçekleştirildiği ekiple İSTE yerleşkesinde bir araya gelen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yüklenici firmadan çalışmaların biran önce başlanılmasını istedi.

Büyükşehir, İskenderun ve İSTE’ yerleşkesini de kapsayan toplamda 52 kilometrelik bisiklet yolunun en kısa sürede kaliteli bir şekilde halkın kullanımına sunulmasını beklediklerini ifade eden Başkan Tosyalı “Bu işleri yaparken de en az mağdur edecek, hatta hiç mağdur etmeyecek şekilde gerçekleştirilmesini yüklenici firmadan bekliyoruz” dedi.

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Tolga Depci, kent için oldukça güzel olan bu projeye üniversitenin de dahil edilmesinin memnuniyet verici olduğuna işaret ederek bisiklet yolu projesini üniversitede uygulanması kentin tanıtımı açısından da önemli olduğunun altını çizdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun’da, bisiklet, yolu, 5, ayda, hayata, geçiyor…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı