ugur okullari
Haber Detayı
20 Mayıs 2020 - Çarşamba 00:13
 
İskenderun’da Belediyeden en renkli 19 Mayıs konvoyu…
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı pandemi kısıtlamaları kapsamanda düzenlenen etkinliklerle kutlanırken, İskenderun Belediyesi gece gerçekleştirdiği araç konvoylu çok renkli bir kutlamaya imza attı.
- Haberi
İskenderun’da Belediyeden en renkli 19 Mayıs konvoyu…

İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı çerçevesinde düzenlenen araç konvoyu gece saat 21.00’de Anıt Alanından başladı. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da üstü açık bir araçla coşkuya katılarak tur boyunca kent halkını selamladı.  Atlılar, motorlular, arazi araçları, bisikletliler, belediyenin araç parkında bulunan bazı araçların katıldığı konvoy Sahil kordonundan fener caddesine, oradan Pac meydanı ve Şehit Pamir Caddesi yönüyle devam etti.

Araç konvoyu daha sonra Sahil bandında merkez bankası istikametine, kaymakamlık, AK Parti yanından Ulucami caddesi yönüne devam etti ve 196 sokaktan Dumlupınar Mahallesinde Askerlik şubesine, ardından Adliyenin arka kısmından Cemevi önünden Mustafa Kemal Mahallesine, Doğan Petrol kavşağından gelişim hastanesi önünden Pac meydanına devam ettirildi.

Fener Caddesi üzerinden Ziya Gökalp caddesinden ilerleyerek sahilde sona eren konvoyun bazı yerlerde geçişi sırasında havai fişek gösterisi, yol kenarında ellerinde Türk Bayraklı vatandaşların sevgi ve coşku gösterisi dikkat çekti.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun’da, Belediyeden, en, renkli, 19, Mayıs, konvoyu…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı