Haber Detayı
13 Ekim 2019 - Pazar 19:45
 
İskenderun Cem evi inşaatını HBB tamamlayacak…
İskenderun Cem evinin yarım kalan inşaatının tamamlanması için Hatay Büyükşehir Belediye Meclisinin kararıyla Başkan Lütfü Savaş ile Cemevi Başkanı Dr. Halil İbrahim Ayaz karşılıklı protokol imzaladı.
Siyaset Haberi
 İskenderun Cem evi inşaatını HBB tamamlayacak…

İskenderun Cemevinin yarım kalan inşaatının tamamlanması için, Belediye Meclis üyesi ve CHP Grup Başkanı Ali Mutlu tarafından HBB Meclisine öneri sunuldu. İskenderun Cemevinin yarım kalan inşaatı, Hatay BB Meclisinden oy birliği ile çıkan karardan sonra Başkan Doç. Dr. Lütfü Savaş tarafından tamamlanmak üzere protokol töreni düzenlendi. İmza töreni öncesinde Murat Güler sahne aldı ve deyişler söyledi, Erbane müzik topluluğu şarkılar seslendirdiler.

İskenderun Cemevi İnşaatını tamamlayacak protokolün imza törenine, CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, HBB Başkanı Lütfü Savaş, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, CHP İskenderun ilçe B. Yusuf Mansuroğlu, CHP Arsuz İlçe B. Faik Çekin de katıldı.

İnşaatla ilgili protokol HBB Başkanı Lütfü Savaş ve Cemevi Başkanı Dr. Halil İbrahim Ayaz tarafından imza altına alındı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İskenderun, Cem, evi, inşaatını, HBB, tamamlayacak…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı