SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
22 Haziran 2021 - Salı 08:39
 
İskenderun Belediyesi yaşlı ve özel bireyleri ağırladı…
Toplumun farklı kesimlerine dokunmak üzere sosyal belediyecilik faaliyetlerini sürdüren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, engelli ve yaşlı vatandaşlar ile bir araya geldi ve çeşitli etkinliklerle ağırladı.
Yaşam Haberi
İskenderun Belediyesi yaşlı ve özel bireyleri ağırladı…

Belediye 3'nolu sosyal tesislerinde düzenlenen programa AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İlçe Başkanı Abdulkerim Güven, İskenderun Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yılmaz Balaman ile birlikte yaşlı ve engelli vatandaşlar aileleri katıldı.

SEVGİ HER ENGELİ AŞAR

Düzenlenen kahvaltılı programda konukları ile bir süre sohbet eden Başkan Fatih Tosyalı,"Özel bireylerimizle Belediyemiz ve İskenderun Sosyal Hizmetler Müdürlüğü organizasyonu ile birlikte düzenlemiş olduğumuz kahvaltı programında bir araya geldik. Pandemi döneminde bakımevinde sıkılan yaşlılarımıza ve özel bireylerimizin keyifli bir gün geçirmelerini istedik. Belediye olarak yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

ÖZEL BİREYLERE SEVGİ DOLU MAVİ TUR

Kahvaltılı programın ardından bakımevi sakinleri ve engelli bireyler İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen tekne turuna katıldı. Teknede yapılan müzik yayınıyla birlikte keyifli vakit geçiren özel bireyler, şarkılara eşlik ettiler, çiftetelli oynadılar. Özel bireyler ve bakımevi sakinleri Başkan Tosyalı’ya gezi için teşekkür ettiler.

Başkan Tosyalı, engelli kardeşlerimiz ne zaman isterlerse her zaman tekne gezisi başta olmak üzere her türlü aktivite için hazır olduklarını söyledi.Unutulmaz bir gün yaşayan özel bireylere tekne gezintisi sırasında İskenderun Belediyesi tarafından ikramda da bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun, Belediyesi, yaşlı, ve, özel, bireyleri, ağırladı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı