kehribar - logo yanı
Haber Detayı
01 Mart 2021 - Pazartesi 13:24
 
İskenderun Belediyesi'nden ücretsiz çorba ikramı…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Belediye Başkanı Fatih Tosyalı sosyal hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek sabahları vatandaşlara ücretsiz çorba ikramlarını başlattı.
Siyaset Haberi
İskenderun Belediyesi'nden ücretsiz çorba ikramı…

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın da katılımıyla Şehit Pamir Caddesi üzerinde (Boyacılar Parkı) 15 Temmuz Parkında oluşturulan dağıtım noktasındaki bugün sabah ilk çorba ikramı vatandaşlara yapıldı.    

HAFTA İÇİ HER GÜN

SABAH ÜCRETSİZ ÇORBA…

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, işlerine günün erken saatlerinde başlayan vatandaşlar, esnaf ve öğrenciler için (Boyacılar Parkı) 15 Temmuz Parkında çorba dağıtım noktası oluşturttuklarını belirterek “Çorba dağıtım noktamız hafta içi sabahları açık olacak. Çorba dağıtım noktamızdan vatandaşlarımız ücretsiz bir şekilde yararlanabilirler. Bugün çorba dağıtım noktasında değerli hemşerimize sıcak çorba ve ekmek ikramında bulunduk. Tüm hemşerilerimize afiyet olsun" dedi.

PAYLAŞMAK KÜLTÜRÜMÜZÜN PARÇASI

İskenderun Belediyesi olarak ilçeye ve vatandaşlara layıkıyla hizmet etmek için çalıştıklarını vurgulayan Başkan Fatih Tosyalı, "Alt yapıdan üst yapıya, kültürel, sanatsal ve sosyal projelere kadar geniş bir çerçevede hizmet sunuyoruz. Daha birçok sosyal projeyi hayata geçireceğiz. Paylaşmak ise bizim kültürümüzün bir parçasıdır. Bütün vatandaşlarımıza şimdiden afiyet olsun" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun, Belediyesi'nden, ücretsiz, çorba, ikramı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı