kehribar - logo yanı
Haber Detayı
08 Nisan 2021 - Perşembe 10:25
 
İskenderun Ajans ekibinden Güneş’e 176. Yıl ziyareti…
İskenderun Ajans bünyesinde bulunan kentin ilk portalı İskenderun.org ile Sektörel Ekonomi Dergisi ekibi, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. Yılı dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e kutlama ziyareti gerçekleştirdi.
- Haberi
İskenderun Ajans ekibinden Güneş’e 176. Yıl ziyareti…

Halkın can ve mal güvenliğini sağlamak için gece gündüz çalışan kentte huzuru sağlayan Türk Polisine İskenderun’da da kutlama ziyaretleri toplumun her kesiminden sürüyor.

 

İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’i ziyarette İskenderun.org ve Sektörel Dergi imtiyaz sahibi Ufuk Aktuğ, İskenderun.org Yazı işleri Müdürü Halit Sapmaz, Sektörel Dergi Genel Yayın Yönetmeni Necati Yıldız, Yazı işleri Müdürü İdris Aydoğan, Sayfa sekreteri ve teknik sorumlu Halit Tunç ile Cuma Keseroğlu da hazır bulundu.

 

İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, halkın can ve mal güvenliği huzuru için gece-gündüz tüm personelliyle birlikte büyük bir özveriyle mücadele verdiklerini söyledi.

 

İskenderun Ajans ekibi de Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. Yıldönümü dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’i ve nezdinde tüm teşkilatı başarılı çalışmalarından dolayı kutladı. Emniyet Müdürü Güneş ile İskenderun Ajans ekibi bir süre karşılıklı sıcak sohbet etti.     

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun, Ajans, ekibinden, Güneş’e, 176., Yıl, ziyareti…,
Yorumlar
Haber Yazılımı