ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
11 Temmuz 2020 - Cumartesi 20:33
 
İskenderun'a yeni Kütüphane için yerinde inceleme…
Hatay’ın İskenderun ilçesini ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Hamdi Turşucu, Genel Müdür Yardımcısı Ali Odabaş kentte inşa edilmesi planlanan yeni kütüphane hizmet binası yerini inceledi.
Kültür Haberi
İskenderun'a yeni Kütüphane için yerinde inceleme…

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Hamdi Turşucu, Genel Müdür Yardımcısı Ali Odabaş, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüsnü Işıkgör ve İl Halk Kütüphanesi Müdürü Celal Baz, eşliğinde İskenderun'a geldi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Hamdi Turşucu ile beraberindekiler İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Harika Leyla Yaman eşliğinde İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca’yı da ziyaret etti.  

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Hamdi Turşucu ile beraberindekiler kentte inşa edilmesi planlanan yeni hizmet binasının yerini inceledi, yeni hizmet alanları, hizmet çeşitlilikleri konusunda karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskenderun'a, yeni, Kütüphane, için, yerinde, inceleme…,
Yorumlar
Haber Yazılımı