Haber Detayı
24 Ekim 2019 - Perşembe 17:38
 
İskenderun’a spor yatırımı için ön inceleme
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ankara temasları sonucunda kente gelen spor bakanlığı yetkilileriyle birlikte spor yatırımları için ön incelemelerde bulundu.
Spor Haberi
 İskenderun’a spor yatırımı için ön inceleme

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İSTE Rektörü Türkay Dereli ve Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Nadir Ünal Ankara’dan gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü heyeti İskenderun'a kazandırılacak olan tesisler ile ilgili İskenderun Teknik Üniversitesinde ve 5 Temmuz Stadında ön inceleme yaptı.

 

İskenderun’da birçok spor tesisin yapımı ile ilgili önemli çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü Açık Spor Tesisleri Şube Müdürü Teyfik Gök ve beraberindeki heyete İskenderun’daki spor alanlarının durumu hakkında bilgiler verdik. Ayrıca spor tesisi olarak belirlenen yerleri yerinde inceleyerek projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

SPOR YATIRIMLARI…

Spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceklerini ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Yerinde incelemeler sonrası önümüzdeki dönem içerisinde yapım çalışmaları başlayacak. Bunların yanı sıra mevcut tesislerin iyileştirilmesi ve eksikliklerinin giderilmesi, ihtiyaçlar doğrultusunda da ilave spor tesislerinin yapılması noktasında çalışmalar da devam ediyor. Tüm bu çalışmalarımız kıymetli vatandaşlarımız, kentimiz için, İskenderun’a değer” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İskenderun’a, spor, yatırımı, için, ön, inceleme,
Yorumlar
Haber Yazılımı