kehribar - logo yanı
Haber Detayı
30 Ocak 2020 - Perşembe 13:30
 
‘İskender ve Dünyası’ İskenderun'da…
İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Kaymakam İskender Yönden’i ‘İskender ve Dünyası’ başlığıyla düzenleyecekleri uluslararası konferansa davet etti.
- Haberi
 ‘İskender ve Dünyası’ İskenderun'da…

İMEAK DTO İskenderun Şubesi Meclis Başkanı Adnan Yener ve Yönetim Kurulundan oluşan heyetle Kaymakamlık Makamında gerçekleşen ziyarette İMEAK DTO Şube Başkanı Kemal Kutlu, Kaymakam Yönden'e 27 Şubat 2020 günü saat:14.00'da gerçekleşmesi planlanan "İskender ve Dünyası" adlı konferansla ilgili bilgiler verdi.

 

Başkan Kemal Kutlu, ‘İskenderun Körfezi Antik Limanları Kültür Rotası’ konulu, ‘İskender ve Dünyası’ başlığı altında düzenlenen uluslararası konferansın İMEAK DTO İskenderun Şubesi ev sahipliğinde yapılacağını kaydetti.

 

Konferansa Prof. Dr. Hatice Pamir, Prof. Dr. Robin Jane Fox, Prof. Dr. Oğuz Tekin, Dr. Angeliki Kottarıdı ve Prof. Dr. Neriman Şahin Güçhan'ın konuşmacı olarak katılacağını aktaran Başkan Kutlu, beraberindeki heyet ile Kaymakam İskender Yönden bir süre karşılıklı sohbet etti.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: , ‘İskender, ve, Dünyası’, İskenderun'da…,
Yorumlar
Haber Yazılımı