Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 09:14
 
İSDEMİR Başarılara İmza Atıyor
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’un gelişmesi ve kalkınması noktasında herkese büyük görevler düştüğünü belirtti. Belediye Başkanı Tosyalı, İskenderun Demirçelik Fabrikası (İSDEMİR)Genel Müdürü Mesut Keyfli’yi ziyaret etti.
Ekonomi Haberi
İSDEMİR Başarılara İmza Atıyor

İSDEMİR BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATIYOR

Başkan Fatih Tosyalı, ülkemizin en büyük demir-çelik işletmelerinden olan İSDEMİR’in, çelik sektörünün gelişimi ve yassı mamül üretimi açısından başarılı çalışmalara imza attığını belirterek,” İSDEMİR hem istihdam hem de ülke ve bölge ekonomisi açısında önemli bir görevi yerine getiriyor. İskenderun’un sanayisiyle, işletmeleriyle, limanıyla ülkemiz için stratejik önemdedir. İskenderun için el birliği ve güç birliği içerisinde olmaya devam edeceğiz. Bu şehre bir taş daha koymak, bir adım daha ileriye taşımak için çaba gösteriyoruz ” diye konuştu.

BAŞKAN TOSYALI’YA BAŞARILAR DİLİYORUZ

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İSDEMİR A.Ş. Genel Müdürü Mesut Keyfli ise fabrikanın çalışmaları ile ilgili bilgi vererek çalışmalarında Başkan Fatih Tosyalı’ya başarılar diledi.

Ziyaret sohbet ortamında devam ederken çeşitli konularda fikir alışverişinde de bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSDEMİR, Başarılara, İmza, Atıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı