ugur okullari - destop
Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 12:52
 
İSDEMİR 8 Projeyle Katıldı
İskenderun Demirçelik Fabrikaları Adana’da düzenlenen I. Uluslararası X. Ulusal İşçi Sağlığı ve Güvenliği Kongresi’ne katılarak 8 poster bildiri sundu. Erdemir’de kongrede 10 bildiriyle katılarak destek verdi.
- Haberi
İSDEMİR 8 Projeyle Katıldı

Kongreye, ilgili Bakanlıkların ve Kamu kurumlarının, Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO), Uluslararası İş Sağlığı Komisyonu (ICOH), Uluslararası Sosyal Güvenlik Birliği (ISSA) gibi kurumların temsilcileri, yurt içinden ve yurt dışından bilim insanları, sendika ve meslek örgütleri yetkilileri, çalışanlar ve öğrenciler olmak üzere 1.814 kişi katıldı.

 Erdemir çalışanları kongre süresince 5 sözel ve 5 poster bildiri olmak üzere 10 sunum gerçekleştirdi. Erdemirliler entegre çelik üretiminde çeşitli alanlardaki riskler ve bu risklerin azaltılmasına yönelik çalışmalar, üretim süreçlerindeki iyileştirmeler, işe ve çalışma ortamına uygun kişisel koruyucu donanımların seçilmesi, iş sağlığı ve güvenliği kültürü oluşturmada tiyatro yöntemi gibi konularda sözlü ve poster sunumlarıyla, bilgi ve deneyimlerini paylaştı.

 OYAK Maden Metalürji Grubu Şirketlerinden İsdemir de kongrede 3 sözlü ve 5 poster bildiri sundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSDEMİR, 8, Projeyle, Katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı