ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
03 Şubat 2020 - Pazartesi 16:11
 
İş insanı Ayaz evliler kervanına katıldı…
İskenderun’un tanınmış ailelerinden Ayaz ailesinin yakışıklı oğlu Ahmet ile Güngör ailesinin güzel kızı Sema Ramada otelde düzenlenen nikâh merasimiyle evliler kervanına katıldı.
Magazin Haberi
İş insanı Ayaz evliler kervanına katıldı…

Genç çiftlerin salona girmesiyle başlayan nikâh merasimine Ak parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, Geçmiş dönem milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ak parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ve genç çiftlerin yakınları hazır bulundu.

Nur Organizasyonun sade ve nezih bir ortam sunduğu düğün merasiminde genç çiftlerin nikâhlarını İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı kıydı. Çiftlerin nikâh şahitliklerini ise Ak parti Hatay milletvekili Abdülkadir Özel, Demir sektörünün önemli isimlerinden iş insanı Ümran Ay ve Şahinler kömür genel müdürü Sadettin Beyazçiçek yaptı.

Sema ve Ahmet Ayaz çiftinin nikâhını Kıyan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sevgi ve saygının kaybolmadan gitmesi gereken ocaktır evlilik bu nedenle her zaman bir birinize sadakat ile sarılın dede. Nikâhın hemen arından Ak pati Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel Gelin hanıma evlilik cüzdanının teslim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İş, insanı, Ayaz, evliler, kervanına, katıldı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı